ЧАРІВНІ ДОЛОНЬКИ

   13 липня в нашому садочку  відбулась акція "Чарівні долоньки". Діти із задоволенням разом з вихователями виготовляли плакат "Долоньки єднання", що символізує дружбу, єднання, мир.

 

 

ДЕНЬ ЖОВТОГО КОЛЬОРУ

   4 липня в ДНЗ №29 відбувся флешмоб під назвою "День жовтого та помаранчевого кольору" . Батькам було запропоновано одягнути своїх дітей у щось жовте або помаранчеве. В результаті всі отримали море позитиву та гарний настрій на весь день. У садочку  було "сонячно" та весело.


ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

   День захисту дітей – то веселкове сонячне свято, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

    Цього дня на святково прибраному майданчику зібралися дошкільнята ЗДО  №29 «Росинка» .

    Особливо радісно діти зустрічали Літечко  та веселого  Клоуна.  Линула дзвінкоголоса музика , спів улюблених пісень про родину, про садок, про Україну, майданчик  заповнювали цікаві ігри і забави, розваги з  мильними бульбашками . Фінальним акордом свята стала колективна організація малюнку на асфальті. Все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв довгоочікуваного літечка.

 

  Так мріється, щоб літо для кожного малюка було барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне і в садочку, і вдома.

ВИПУСК 2018

   Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу, проведенням свята останнього дзвоника та випускних. Отож, 24 та 25 травня відбулися випускні свята у  закладі дошкільної освіти  „Росинка”.

    Розпочалися випускні з урочистого входу маленьких випускників. Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки. Не обійшлося і без найменших вихованців, яким передали естафету старші дошкільнята.

      Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету. 

    Теплими словами привітала  своїх вихованців завідувач ЗДО Галина Василівна Чепуренко, яка щиро побажала   дітям знайти своє місце в житті, добра,  успіху та нагородила  випускників дипломами про закінчення дитячого закладу.

   Від імені всіх батьків і дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам дитячого садка. Яскравим і незабутнім став хвилюючий момент  де в пам'ять про дошкільне дитинство  діти загадавши свої найзаповітніші мрії в небо відпустили повітряні кульки.

 

     Пройде час, а в  малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Отож бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою.

 ДЕНЬ  ВИШИВАНКИ

    17 травня 2018 року в ЗДО № 29 відсвяткували «День вишиванки». Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого закладу.

 

     Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це - символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.

9 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

   8 травня 2018 року в ЗДО № 29 проведено тематичний день, присвячений святкуванню Дня Перемоги. День Перемоги завжди був і є для українців днем пам’яті про всіх загиблих воїнів, які боролися за мирне небо над Україною. «Дуже важливо прищеплювати дітям, починаючи з дошкільного віку, повагу до людей, які ціною свого життя здобули мир», - переконані педагоги ЗДО «Росинка»,  які щороку проводять в закладі ряд заходів до Дня Перемоги. 

   У садочку організовано виставку робіт « 9 травня – День перемоги». Змістовно проведені комплексні заняття з патріотичного виховання на тему: «Пам’ять вічно жива». Під час заняття педагоги виховували шанобливе ставлення до ветеранів війни, що відстояли свободу і незалежність рідного краю. 

  Діти старших груп здійснили цільову прогулянку-екскурсію до пам’ятника з покладанням квітів. Вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Проведення тематичного дня сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу.

    Розповідь про воєнне лихоліття доповнила мультимедійна презентація  фільму «Дітям про війну». Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Велика Вітчизняної війна і той, хто захищає свою землю завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Тож саме вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

 

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

    26. 04. 2018 року в ЗДО № 28 "Ювілейний" з успіхом пройшов фестиваль дитячої творчості " Земля - наш спільний дім". Дошкільнята нашого садочку завжди з задоволенням беруть участь у цьому заході, де засобами музичного мистецтва можна розкрити свій творчий потенціал.


ТРЕНІНГ З ПЕДАГОГАМИ

    18. 04.2018 року в закладі освіти пройшло тренігове заняття для педагогів  " Самоосвіта - найважливіша умова професійного росту педагога." Метою тренінгу було сприяти активізації творчого потенціалу кожного учасника, стимулювати бажання підвищувати  свій професійний рівень, сприяти формуванню комунікативних умінь і навичок методичної діяльності.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

    Ні для кого не секрет, що чим  прозорішою є діяльність дошкільного закладу, тим більше довіри він викликає у батьків. Так, 12 квітня свої двері гостинно відкрив  заклад дошкільної освіти  № 29  «Росинка».

     День відкритих дверей  дав можливість познайомити батьків з дошкільним закладом, його традиціями, правилами, особливостями освітньо-виховної роботи, зацікавити нею й залучити до участі.

   В програмі дня були представлені різні заходи, метою яких було: популяризувати діяльність дошкільного закладу, активізувати взаємодію педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомити із життєдіяльністю дітей у садочку, оцінити якість освітніх послуг, взяти на себе активну роль учасника освітнього процесу, відчути мікроклімат у групах дітей, у педагогічному колективі, висловити свої побажання щодо організації освітньо-виховного процесу та набути нового педагогічного досвіду.

   Будній день для маленьких вихованців дитячого садка та їх батьків  став незвичайним і довгоочікуваним, адже всі  старанно готувалися, щоб продемонструвати свої навички та вміння. Програма групових заходів була досить насичена та цікава. Батьки, які були присутні на заняттях, брали безпосередню участь в освітньому процесі. 

   Підводячи підсумок проведеного заходу педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною у співпраці дошкільного закладу з родиною.

  Пам’ятайте те, що у «Росинці» двері завжди відчинені, а дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх у добру світлу казку.

 

ВЕЛИКОДНІЙ ВЕРНІСАЖ

     Великдень – це велике, світле і радісне християнське свято, це початок чогось нового і чистого. Здавна воно вважалося родинним. Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією та традиціями рідного краю.

 

  Щорічно напередодні свята в нашому садочку проводиться виставка “Великодній вернісаж”, де наші дошкільнята мають можливість ознайомитись із народними традиціями, пов’язаними із святкуванням Великодня. Всі групи долучилися до участі. На виставці представлені писанки з пап’є-маше; писанки, оздоблені наліпками із пластиліну, квілінгом, бісером, паперовими кульками із кольорових серветок, стрічок та використанням інших новітніх технологій образотворчого мистецтва, а також пасхальні композиції.

  Роботи всіх учасників, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

 

 

Книга - це джерело освіти, знання, і якщо збагачення, то збагачення культурного та духовного.

                                            М.Рильський.

 

 

 

 

 

 

   У закладі дошкільної освіти «Росинка» пройшов день «Дитячої книги», присвячений Міжнародному дню дитячої книги, який святкував світ 2 квітня, в день народження датського казкаря Г.Х.Андерсена. Сучасні діти все частіше проводять свій час за комп’ютерними іграми, переглядом телепередач і все рідше читають книжки. Нині актуальність розв’язання цієї проблеми очевидна, адже читання пов’язане не лише з грамотністю й освіченістю.Воно формує ідеали, розширює кругозір, збагачує внутрішній світ людини. В умовах, коли створюються електронні бібліотеки, складно змусити дитину взяти до рук книжку. Однак, якщо прилучати дітей до читання з дошкільного віку, захоплюючи їх цим процесом, то любов до книжки залишається на все життя. Протягом дня вихователі разом з дітьми мандрували «Сторінками книжки» за творами В.Сухомлинського, «Книжка вчить як на світі жить» - за оповіданнями на морально - етичну тематику. В «книжковій лікарні» діти самостійно ремонтували книги, за творами українських дитячих казок. Читання книжок – ефективний засіб пізнавального та мовленнєвого розвитку малюка. 


ТРЕНІНГ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

    29 березня 2018 року в ЗДО пройшов тренінг для вихователів за програмно-методичним комплексом "Впевнений старт". Навчання провела вихователь-методист ЗДО №15 "Перлинка" Жучкова Віта Григорівна. 


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ

  Залучення до театру дітей дошкільного віку пов’язано в основному з виставами – казками. Враховується інтерес дітей до цього жанру, доступність дитячому сприйняттю, а також суспільне значення казки для морального і естетичного виховання дітей. Через зміст казок виховуються у дітей морально-духовні якості: доброта, щедрість, людяність, взаємодопомога та колективізм. Найбільш доцільною формою роботи у цьому напрямку вважається театралізована діяльність.

 

    До Міжнародного дня театру  27 березня  велика родина  нашого садочка зібралася на прем’єру казки «Дюймовочка». У залі панувала атмосфера радості, піднесення, творчості. Учасники театрального гуртка «Казкова мозаїка»  з задоволенням виконували ролі героїв, а глядачі дякували маленьким акторам бурхливими оплесками. 

 

    Гра юних акторів, неперевершений музичний супровід та чудові декорації, занурили малих глядачів в чарівний світ театру та залишили по собі неймовірні враження від побаченого.

 

У музичній залі

Теж сьогодні казка:

Любі наші глядачі

Плескайте будь-ласка!


СВЯТО ВЕСНИ

    Прийшла весна, її закликали всі малята нашого садочку, вітали вони своїх мам, бабусь і всіх присутніх гостей зі святом Весни і 8 березня.

     Всіх жінок: мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали наші вихованці. 

   Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі і дідусі кружляли разом з дітьми у танцях, співали пісні. А під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність.

   Свята проводились у музичній залі, яка яскраво оформлена, відповідно до тематики свят та пори року, яка вражала своєю вишуканістю та креативністю.За веселими таночками, піснями , віршами ,іграми час сплинув непомітноУсі присутні отримали величезне задоволення від свят.

 

   Свято Весни в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу природи , ніжність квітів та сонячне тепло.


ГОРОД НА ПІДВІКОННІ

     У березні природа тільки починає прокидатися після перших кроків весни, а в групах дитячого садка № 29 «Росинка», на підвіконнях, ця зеленокоса красуня вже хазяйнує. Це вихованці разом зі своїми вихователями та батьками створили міні-городи, які дарують радість усім – від маленьких до великих.

   Міні-город – заняття захоплююче і корисне. Вирощування овочів розвиває допитливість і спостережливість у дітей, формує навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, ґрунту для росту рослин, розвиває пізнавальні творчі здібності вихованців. Ці «зимові» городи діти та педагоги дошкільного закладу влаштували з великою вигадкою: оформили їх у вигляді ферми, сільського подвір’я, фрагменту улюбленої казочки, декорували будівлями і декоративними аксесуарами. Кожна вікова група продумала свою назву.

    Неординарні зелені  куточки природи стали чудовою прикрасою інтер'єру групи, подарували дітям багато радості та нове захоплення.

,


СПОРТИВНА РОЗВАГА

"ЩАСЛИВА РОДИНА - ЗДОРОВА ДИТИНА"

    20 лютого 2018 року  в дошкільному закладі пройшла спортивна розвага разом з батьками "Щаслива родина - здорова дитина".

    Діти разом з батьками зібрались, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості та просто відпочити і поспілкуватися.

 В ході змагань батьки разом з дітьми розвивали швидкість, увагу та кмітливість.

Виховували почуття дружби та колективізму, допомоги один одному.

     Ми дуже вдячні нашим батькам і дітям, які взяли участь у спортивному святі.                  І хочеться побажати, щоб у ваших сім'ях було все гаразд, щоб ви  всі були здорові.


СПОРТИВНА РОЗВАГА "СЮРПРИЗІАДА"

2 лютого 2018 року в нашому садочку відбулися спортивні розваги. Це сприяло піднесенню емоційного настрою дітей; розвитку спритності, уваги, кмітливості; виховуванню любові до фізкультури, почуття дружби, колективізму.


РОЗВАГА "РІЗДВЯНІ ВІНШУВАННЯ"

      По-справжньому затишно та тепло було 19 січня 2018 року  у музичному залі нашого навчального закладу. У садочку відбулося різдвяне дійство «Нова радість стала…», у якому взяли активну участь діти старших груп. Піднесена атмосфера, ліричність та душевність під час виконання українських колядок,  театралізовані елементи різдвяного вертепу, красуня-ялинка – все це неможливо описати, потрібно лише побачити й відчути. Різдвяні віншування об’єднали всіх у щирій любові до ближнього, пробудили в серці найкращі почуття. На деякий час у наших стінах знову запанував дух справжнього Різдва й віри у дива.  


ЗИМОВІ РОЗВАГИ

Хоч навкруги нас заметілі

Заліпили вікна білі,

А ми взимку розважаємось

І весело в сніжки ми граємо.

Цікава зараз буде гра.

Приготуйтесь, дітвора.

А гра буде у нас така:

"Зліпи враз сніговмка".

 


СТАРИЙ НОВИЙ РІК

Сієм, вієм, посіваєм, з Новим роком Вас вітаєм!

На щастя, на здоров'я та на Новий рік,

Щоб уродило краще, ніж торік, -

Жито, пшениця і всяка пашниця,

Коноплі під стелю на велику куделю.

Будьте здорові з Новим роком та з Василем!

                                                     Дай, Боже!

    Особливістю Старого Нового року є посівання. Ця традиція є і у нашому садочку. Діти привітали колектив господарського суду, банки, магазини та кінотеатр "Дружба". Всі  віншували один одного і бажали міцного здоров’я, багатства, миру та злагоди. 


ЕКСКУРСІЯ ДО БІБЛІОТЕКИ

    Новорічні канікули в нашому садочку пройшли не марно.

  Для дітей старшого віку була проведена  екскурсія під назвою «Запрошуємо у світ книги». Маленькі читачі вперше завітали в  цю чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів.


ЕКСКУРСІЯ ДО МІСЬКОЇ ЯЛИНКИ

  Діти середньої групи мали можливість помилуватися красою та неповторністю головної ялинки міста, що знаходиться на площі Незалежності. Дошкільнята із задоволенням фотографувалися біля зеленої красуні та ділилися своїми враженнями.


НОВОРІЧНІ СВЯТА У ЗАКЛАДІ

   Цікаво та весело пройшли новорічні ранки. Діти зустрілися з Дідом Морозом та Снігуркою, отримали подарунки та побували в новорічній казці.


ВИСТАВКА ДО НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

   Новий рік - це найулюбленіше та довгоочікуване  свято. Особливо його чекають діти.

В дошкільному закладі до Новорічних та Різдвяних свят було організовано виставку "Новорічні поробки своїми руками". Вона унікальна тим, що новорічні ідеї втілювались дітьми разом з батьками та вихователями.

Батьки і діти дуже постаралися, проявивши чудову фантазію та творчість. Проходячи повз цієї Новорічної казки не можливо не захопитися та помилуватися виробами, які піднімають новорічниї настрій.


СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Від хати до хати біленьким сніжком

 

Ходить Святий Миколай із мішком,

 

Приносить дарунки на втіху,

 

Радості море і щирого сміху!

 

Хай осінить своєю любов'ю,

 

Мудрості дасть, і сили, й здоров'я,

 

Ласкою серденько хай зігріває

 

І усі мрії заповітні здійсняє!!!

   За традицією в дошкільному закладі 19 грудня 2017 року відбулося святкування Дня Святого Миколая. В цей день Святий Миколай завітав до кожної групи з привітаннями та подарунками.


БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

   30 листопада 2017 року в ДНЗ пройшли батьківські збори. Батьків привітали діти з концертною програмою. Сестра медична старша Прилєпко Н. О. ознайомила з Листом МОЗ України " Про щеплення" та розповіла про профілактику грипу. Учитель-логопед Решетнік С.М. і практичний психолог   Семерня І.М. провели консультації: "Правильне мовлення - запорука успішного навчання в школі", "Труднощі виховання сучасних дітей". Інструктор з фізичної культури Зайцева О.В. надала рекомендації щодо фізичного розвитку дітей. 

   Завідувач Чепуренко Галина Василівна ознайомила присутніх з організацією харчування в ДНЗ та запропонувала продегустувати страви, які готуються в дошкільному закладі. Батьки були дуже задоволені, подякували за смачно проготовлену їжу.


РОЗВАГА "ДЕНЬ ІМЕНИННИКА"

       

  30 листопада 2017 року в дошкільному закладі пройшов День осіннього іменинника, який сприяв встановленню дружніх стосунків між дітьми, пробудженню почуттів доброти, дружби та згуртував дитячий колектив.


ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою  у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. 

Це важливе міжнародне поняття, ключове слово в налагодженні миру на Землі.

 Толерантність. Полягає в повазі прав іншого, утримання від нанесення шкоди, так як шкода, яку ми приносимо іншим, означає шкоду для всіх і для самого себе; 

Толерантність, розглядається, перш за все, як повага і визнання рівності, відмова від домінування і насилля, визнання багатоманітності людської культури, норм, вірувань і відмова від зведення багатоманітності до одноманітності.

 Толерантність передбачає готовність прийняти інших такими, які вони є, і взаємодіяти з ними на основі взаєморозуміння.

В нашому садочку з 13.11.2017 по 17.11.2017 року проходить тиждень толерантності з метою формування у вихованців загальнолюдських цінностей, виховання людяного ставлення до дітей з особливими освітніми проблемами, формування навичок ефективного спілкування, вміння співчувати, розвитку симпатії, розуміння проблем оточуючих людей. 


ЕКСКУРСІЯ ДО ШКОЛИ

Школа відчиняє 
Двері нам свої. 
І йдемо охоче 
Всі до неї ми. 
Школа діточок навчає, 
До роботи залучає. 
Всім знання міцні дає, 
Світ цікавий пізнає.

 

 

    16 листопада 2017 року наші діти завітали на екскурсію до школи № 10. Їх зустріли привітні вчителі та учні. Познайомилися зі світлими класними кімнатами, де діти мали змогу відчути себе школярами, посидівши за партами.  Наші вихованці також відвідали їдальню, де вони побачили, як працюють кухарі. Але найбільше дітей вразила спортивна зала, де спостерігали за учнями на уроці фізкультури.

   Старші дошкільнята вже з нетерпінням чекають, коли дзвоник школи покличе  і їх на урок.

 


ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ

Сьогодні в українців свято,
Писемності і мови день,
Вітати поспішаємо завзято,
Вірші складаємо,

Співаємо пісень,
Бажаєм мові процвітати,

Народу — щоб її не забував,
На рідній мові розмовляти,
Щоб всіх навколо здивував,
В писемності і мові наша сила,
Як націю єднає нас,
                                                                                      Щоб наша гордість відновилась,
                                                                                      Надії вогник щоб не згас!

   9 листопада 2017 року в дошкільному закладі «Росинка» традиційно пройшов день української мови та писемності. Вихователі ДНЗ збагачували знання дітей про поетів, письменників, про їх твори; виховували любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова; показували її красу і багатство; розвивали бажання вивчати українську мову; виховували любов і повагу до рідного слова.

 

 


ФЕСТИВАЛЬ "ГАРМОНІЯ РУХУ"


1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

 

   Після літніх канікул дошкільний заклад знову зустрічає своїх вихованців. Діти з радісним настроєм йшли до дитячого садка вбрані в національний святковий одяг, несли із собою блакитно-жовті кульки стрічки, осінні квіти. До свята діти вивчили вірші про дитячий садочок та з натхненням розповідали їх усім гостям. Щиро вітали найменших вихованців – новачків молодших груп. Під веселу музику та оплески вони прєднались до дружної родити нашого закладу. Вітали дошкільнят та педагогів зі святом завідувач ДНЗ №29  Чепуренко Г.В. та голова батьківського комітету Івченко О.Ю. Свято пройшло урочисто, весело, незабутньо.